Vozol, gerçeğe yakın sigara deneyimi yaşatan ve kullanıcıların bu noktadaki beklentilerini karşılayan tek kullanımlık bir elektronik sigaradır. Tek kullanımlık olması, ne kadar gittiğinin (kullanılabildiğinin) merak edilmesine neden olur. Peki, Vozol ne kadar gider?

Vozol Puff Kaç Gün Gider?

Vozol, tek kullanımlık elektronik sigara markalarından biridir. Puff olarak da bilinen bu ürünlerin en önemli üreticileri arasında yer alır. Ülkemizde ve dünya genelinde oldukça yaygındır. Bu markanın, farklı kapasitelere sahip çok sayıda ürünü vardır. Kapasitelerine bağlı olarak kullanım süreleri de değişir.

Kullanım süresi, ürünlerin içerisindeki likit miktarına, kullanım yoğunluğuna ve hangi güçte kullanıldığına bağlı olarak farklılık gösterir. En düşük kapasiteli Vozol ürünleri ortalama 10-15 günlük kullanım sağlarken, yüksek kapasiteli olanlar ise 30-35 günlük kullanım sağlamaktadır.

Kapasite, kullanım yoğunluğu ve hava akışı ayarı gibi unsurlar nedeniyle bu ürünlerin kullanım sürelerinin farklılık göstermesine neden olur. Dolayısıyla da bu noktada net yanıt vermek çok zordur.

Vozol 6000 Ne Kadar Gider?

Vozol 6000, ailenin 6000 nefes kapasitesine sahip olan ürünüdür. Farklı aroma seçeneklerinin olduğu bu ürün, ortalama 12-15 günlük kullanım sağlar. Kullanıcılar, küçük nefeslerle çekim yaptıklarında ve orta yoğunlukta ürünü kullandıklarında, kullanım süresi 15 gün civarı olur. Yoğun kullanımlarda ise bu süre 10 güne kadar düşebilir.

Vozol 6000, her ne kadar 6000 nefeslik kapasiteye sahip olsa da bu sayı, küçük nefesler için geçerlidir. Uzun nefesler kullanıldığında, bu sayı daha düşük olacaktır.

Vozol 10000 Ne Kadar Gider?

Vozol 10000, bir dönemin en trend ürünlerinden biridir. Günümüzde halen popülerliğini koruyan bu ürün, yüksek kapasitesi ile dikkat çeker. 10000 nefes kapasitesine sahiptir. Orta yoğunluktaki bir kullanımda, ortalama 25-30 gün kullanılır. Yoğun kullanımda ise ilgili süre 25 günün altına düşer.

Farklı aromalarla içim deneyimini keyifli hale getiren bu ürün, vermiş olduğu haz nedeniyle genellikle yoğun kullanılır. Buna rağmen yüksek kapasitesi ile uzun süre içim ihtiyaçlarına yanıt verir.

Vozol 12000 Ne Kadar Gider?

Vozol 12000, markanın en yüksek kapasiteye sahip ürünlerinden biridir. İçerisinde 20 ml likit vardır ve orta seviyedeki kullanımlarda, 35 gün gider. Uzun kullanım süresi ile beklentileri karşılayan bu ürünün dijital ekranı da vardır. Kullanıcılar, bu ekran üzerinden likit seviyelerini anlık olarak takip edebilir. Böylece ürünün ne kadar gideceğine yönelik daha doğru çıkarımlar yapılır.

Vozol’un Erken Bitmemesi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vozol’un erken bitmesini engellemek için dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

  • Daha az sıklıkla çekim yapmak ve kullanım yoğunluğunu düşürmek
  • Daha küçük nefesler kullanmak
  • Nefes çekim süresini olabildiğince kısaltmak
  • Talimatlara uygun olacak şekilde kullanmak
  • Sahte ürünlerden kaçınmak

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.