Vozol Puff

Günlük kullanımda insanlara kolaylık sunan ve kullanıcı dostu tasarımıyla öne çıkan farklı kullanım özelliklerine sahip buharlı elektronik cihazıdır. Sigara alışkanlığını yok etmek veya azaltmak isteyenler için farklı aroma seçenekleri sunar.

En Yeni Modeller

Tek kullanımlık, çeşitli aroma seçenekleri bulunan ve günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz en ideal elektronik sigara.

Popüler VOZOL Puff Sigara

Tek kullanımlık Elektronik Sigara

Artıları:

 • Şarj veya doldurma gerekmez
 • Çeşitli nikotin yoğunluklarında ve lezzetlerde mevcuttur
 • Sigaraya kıyasla daha az zararlı olabilir

Eksileri:

 • Daha pahalı olabilirler. tek kullanımlık sigaralardan
 • Çevreye daha az dost olabilir
 • Nikotin bağımlılığına yol açabilir

Puff Bar

Tek kullanımlık olan ve kullanıcıların yorumlarına göre puff sigara tatları ve cihazları

Sıkça Sorulan Sorular

Tek kullanımlık elektronik sigaralar, önceden doldurulmuş e-likit ve pil ile önceden monte edilmiş küçük cihazlardır. Kullanıldıktan sonra atılırlar, bu nedenle “tek kullanımlık” olarak adlandırılırlar. Tek kullanımlık elektronik sigaralar, sigaraya başlamak isteyen veya daha az sigara içmek isteyen yetişkinler için popüler bir seçenektir.

Kullan at elektronik sigaraların kullanımı kolaydır. Nefes almak için cihazdaki nefes alma deliğini çekmeniz yeterlidir. Cihaz otomatik olarak açılır ve buhar üretir. Tek kullanımlık elektronik sigaraları şarj etmeniz veya doldurmanız gerekmez. Bittiğinde atarsınız.

Tek kullanımlık, çeşitli nikotin yoğunluklarında ve çeşitli lezzetlerde gelir. Tütün, mentol, meyve ve tatlı dahil olmak üzere popüler lezzetlerden bazıları.

Tek kullanımlık elektronik sigara kullanmayı düşünüyorsanız, araştırmanızı yapmanız ve saygın bir satıcıdan satın almanız önemlidir. Ayrıca, tek kullanımlık elektronik sigaraların riskleri ve faydaları konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Tek kullanımlık e sigaralarla ilgili bazı ek bilgiler şunlardır:

 • Tek kullanımlık elektronik sigaralar, Amerika Birleşik Devletleri’nde Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından düzenlenmemektedir.
 • Bazı eyaletler ve belediyeler tek kullanımlık elektronik sigaralar üzerinde vergilendirme veya yasaklamalar uygulamıştır.
 • Merkez Hastalık Kontrol ve Önleme (CDC), gençler arasında artan tek kullanımlık elektronik sigara kullanımı konusunda uyarıda bulundu.

Tek kullanımlık, kullanmanın riskleri ve faydaları hakkında endişeleriniz varsa, lütfen bir tıp uzmanıyla konuşun.

Puff olarak da bilinen tek kullanımlık cihazları üretir. Dünya genelinde ve ülkemizde son derece yaygın şekilde kullanılan, gerçeğe yakın sigara deneyimi sağlaması ile dikkat çeker. Sağlık açısından ise gerçek sigaraya göre daha güvenli olması, bir diğer avantajıdır. Farklı aroma ve kapasite seçenekleri bulunan bu ürünleri sitemizden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Puff Sigara Özellikleri

Kalitesi öne çıkan elektronik sigara markalarından biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve ürünlere göre özellikler farklılık gösterebilir. Ancak ürünlerinin özellikler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Tek kullanımlıktır ve içerisindeki likit bitene kadar kullanılır. Likidin bitmesi ile yanık tadı gelmeye başlar. Bu aşamadan sonra cihazın kullanılmaması gerekir.
 • Farklı çekim kapasitesine sahip seçenekler vardır. 5000, 6000, 9000, 10000 ve 12000 gibi farklı kapasitedeki cihazlar, kullanıcıların uzun süreli sigara ihtiyaçlarına yanıt verir.
 •  Nikotin seviyesi, tercih edilen ürüne göre %0, %2 ve %5 şeklindedir. Kullanıcılar, kendi tercihlerine göre bunlardan uygun olanı alabilir.
 •  Kısa devre koruması, aşırı ısınma koruması ve düşük pil korumasına sahiptir. Bütün bunlar, güvenli bir kullanım sağlar.
 •  Farklı aroma seçenekleri bulunur.
 • Güçlendirilmiş pilleri ile uzun süreli ve sorunsuz kullanım imkanı verir.
 •  Yeni nesil bobinleri ile daha aromatik ve daha yoğun buhar sağlar.
 •  Likit kapasitesi farklı seviyede olan ürünler vardır.

Özellikleri genel itibariyle bu şekildedir. Her ürünün özelliğinin farklı olabileceği unutulmamalıdır. Özelliklerine göre cihazların çeşitliliği ve kullanımı değişkenlik gösterebilir.

Vozol Fiyatları

Sık sık değişen fiyatları güncel olarak aşağıdaki şekildedir.

Tek KullanımlıkFiyat Listesi
Vista 16000 Puff715 TL
Vista 20000 Puff900 TL
Star 12000 Puff610 TL
Gear 10000 Puff550 TL
Neon 10000 Puff815 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin sık sık sorduğu sorular ve bunların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Vozol Zararlı Mı?

Puff, gibi gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenli bir kullanım sağlar. Bu cihaz, içerisindeki likidi ısıtarak buhar elde edilmesini sağlar. Elde edilen buharın içerisinde nikotin ve aromalar vardır. Dolayısıyla gerçek sigaradaki zararlı kimyasallar, katran ve zifir gibi maddeler bu üründe bulunmamaktadır.

Vozol Ne Kadar Gider?

Nefes kapasitesine göre 10 gün ile 35 gün arasında bir kullanım sağlar. Düşük kapasiteli olan cihazlar ortalama 10-15 gün giderken, yüksek kapasiteli olanlar ise 1 aydan daha uzun gider. Kullanım yoğunluğu, bu noktada çok önemlidir.

Vozol Şarj Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Cihazın şarjı azaldığında, alt bölümde yer alan beyaz ışık yanıp sönmeye başlar. Her nefes çekişte bu durum görülür. Cihaz kullanılmazken, söz konusu yanıp sönme gerçekleşmez.

Nasıl Kullanılır? Açma Düğmesi Nerede?

Kullanım için alttaki hava çıkışının etiketinin sökülmesi ve nefes çekilmesi yeterlidir. Cihazlarda, açma ve kapama düğmesi / tuşu bulunmamaktadır.

Orijinal Vozol Nereden Alınır?

Orijinal ürünlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Kendi web sitesinden orijinallik kontrolü de yapabilirsiniz.

Blog İçeriklerimiz

Green Blast Vozol Nedir?
Ürün İnceleme

Green Blast Vozol Nedir?

Green Blast çeviri olarak “Yeşil Patlama” anlamına gelir ve Vozol markasının tek kullanımlık elektronik sigaralarından biridir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen aromalardan biridir. Green Blast Vozol Nedir? Green Blast şu özelliklere sahiptir: “Green Blast” aöylemi genellikle bir lezzet veya aroma profili olarak kullanılır. Elektronik sigara dünyasında, bu terim, genellikle meyve bazlı bir likit veya kartuş için…

Vozol Zararlı Mı? Nikotin Oranı Ne Kadar?
Ürün İnceleme

Vozol Zararlı Mı? Nikotin Oranı Ne Kadar?

Vozo zararlı mı? geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddia edilen bir elektronik sigara modelidir. Ancak, bu ürünün tamamen zararsız olduğunu iddia etmek söz konusu değildir. Elektronik sigaraların içeriğinde bulunan sıvılar, genellikle %5 mg nikotin içermektedir. Nikotin, bağımlılık yapan ve sağlığa zararlı bir maddedir. Vozol’un potansiyel zararları arasında şunlar yer almaktadır: Vozol, özellikle sigara…

Vozol Yanık Tadı Geliyor Çözümü
Ürün İnceleme

Vozol Yanık Tadı Geliyor Çözümü

Vozol yanık tadı geliyor çözümü, elektronik sigara kullanıcılarının merak ettiği en önemli konulardan biridir. Çünkü yanık tadı, birçok kullanıcının başına gelen ve son derece can sıkıcı olan bir sorundur. Peki, yanık tadı neden gelir? Çözümü var mıdır? Neden Vozol Yanık Tadı Gelir? Vozol kullanıcılarının karşılaştıkları en önemli sorunun yanık tadı olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır….

Değerlendirme

Bizden sipariş etmiş ve deneyim sahibi olan müşterilerimizin ürün ve sipariş süreci hakkındaki yorumları.

4.8

vozolsepet.com Müşterileri

Aroma siparişi verdim, ürün aynı gün kargoya verildi bugün ulaştı çok teşekkürler.
Ahmet Murit
12000 Smoothie satın aldım İstanbul’a aynı gün teslimat yapıldı. İlk başta güvenemesem de problem yaşanmadı.
Fatih Poyraz
Tereddüt etsem de buharkiti beni üzmedi. Kargo kodunu ilettiler ve 3 günde teslim edildi. Sağolunuz.
Selim Akkuş